راه های ارتباطی

آنچه باید درباره دیجی کلیک بدانید ...

آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ دیجی کلیک با بهره مندی از تلفیق تیمی جوان ، خلاق و با تجربه از سال 1385 آغاز به کار نمود تا تامین کننده تمام نیاز های یک کسب و کار در زمینه طراحی ، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ باشد.

آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ دیجی کلیک

آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ دیجی کلیک با بهره مندی از تلفیق تیمی جوان، خلاق و با تجربه از سال 1385 آغاز به کار نمود تا تامین تمام نیاز های یک کسب و کار در زمینه طراحی، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ باشد و اکنون مفتخر است با در نظر گرفتن اصل مشتری مداری و با تلفیق هوشمندانه هنر، خلاقیت و استفاده از نوین ترین متد های روز دنیا ارائه دهنده بهترین خدمات باشد ، خدماتی که افزایش سطح کیفی تبلیغات برند ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک را دارد.

این مجموعه با اجرای برنامه های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ، برند سازی، مشاوره تبلیغاتی و بازاریابی سعی بر آن دارد نام شما را بیشتر از قبل بر سر زبان ها بیندازد و پیام شمار ا متفاوت تر به گوش همه برساند.

از امکانات این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • آتلیه طراحی گرافیکی و وب
  • آتلیه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
  • استودیو فیلم برداری و صدا برداری

همکاری با برندهای معتبر بخشی از افتخارات ما است

افتخار همکاری با برندهای معتبری نظیر :

پاکسان – تولی پرس – کاشی ایرانا – هاکوپیان – ایران خودرو – دیجی کالا – لادن – پگاه سامسونگ – شیپور – دنت – ب آ – دومینو – تکدانه – سان استار – بیسکویت گرجی – ایران رادیاتور – صنایع غذایی تک – صنایع غذایی طبیعت و بیش از 50 برند معتبر دیگر.